Wylot:
Przylot:
Data Wylotu:
Data Przylotu:
Pasażerowie:
Dorośli (od 18 lat)
Dzieci (do 2 lat)
Lott z Warszawy od 299.00 PLN / osobę
Miasto
Warszawa, Polska Polska
Lotnisko - Wylot
Warszawa Okęcie, (WAW)
Miasto
Stavanger, Norwegia Norwegia
Lotnisko - Przylot
Stavanger Sola (SVG)
Data Promocji:
od 2018-05-10 do 2018-10-26
Linia Lotnicza:
Wybierz datę

Lataj tanio z Warszawy do Stavanger linie Norwegian

Szukasz tanich lotów? Oferujemy Państwu bezpośrednie bilety lotnicze na trasie Warszawa - Stavanger (SVG) dwa razy w tygodniu we wtorki oraz soboty. Loty udostępnia tani przewoźnik Norwegian. Loty powrotne ze Stavanger do Warszawy 2 razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia realizowane są z jedną przesiadką. Już dzisiaj zarezerwuj promocyjne loty do Stavanger online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Wylot
Czas podróży: 11h 40m / 1 przesiadka
2018-06-21 08:30 Warszawa (WAW)
2018-06-21 20:10 Stavanger (SVG)
1
LO 3903
2018-06-21 08:30 Warszawa (WAW)
2018-06-21 09:25 Kraków (KRK)
LO
2
DY 1037
2018-06-21 18:05 Kraków (KRK)
2018-06-21 20:10 Stavanger (SVG)
DY
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2018-06-28 10:50 Stavanger (SVG)
2018-06-28 17:55 Warszawa (WAW)
1
W6 1222
2018-06-28 10:50 Stavanger (SVG)
2018-06-28 12:55 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3884
2018-06-28 16:00 Katowice (KTW)
2018-06-28 16:55 Warszawa (WAW)
LO
Oferta 1
Cena: 793 PLN
Wylot
Czas podróży: 5h 50m / 1 przesiadka
2018-06-21 14:20 Warszawa (WAW)
2018-06-21 20:10 Stavanger (SVG)
1
LO 3905
2018-06-21 14:20 Warszawa (WAW)
2018-06-21 15:15 Kraków (KRK)
LO
2
DY 1037
2018-06-21 18:05 Kraków (KRK)
2018-06-21 20:10 Stavanger (SVG)
DY
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2018-06-28 10:50 Stavanger (SVG)
2018-06-28 17:55 Warszawa (WAW)
1
W6 1222
2018-06-28 10:50 Stavanger (SVG)
2018-06-28 12:55 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3884
2018-06-28 16:00 Katowice (KTW)
2018-06-28 16:55 Warszawa (WAW)
LO
Oferta 2
Cena: 857 PLN
Wylot
Czas podróży: 9h 20m / 1 przesiadka
2018-06-21 10:00 Warszawa (WAW)
2018-06-21 19:20 Stavanger (SVG)
1
BT 462
2018-06-21 10:00 Warszawa (WAW)
2018-06-21 12:25 Ryga (RIX)
BT
2
BT 177
2018-06-21 18:00 Ryga (RIX)
2018-06-21 19:20 Stavanger (SVG)
BT
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2018-06-28 10:50 Stavanger (SVG)
2018-06-28 17:55 Warszawa (WAW)
1
W6 1222
2018-06-28 10:50 Stavanger (SVG)
2018-06-28 12:55 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3884
2018-06-28 16:00 Katowice (KTW)
2018-06-28 16:55 Warszawa (WAW)
LO
Oferta 3
Cena: 888 PLN
Wylot
Czas podróży: 4h 5m / 1 przesiadka
2018-06-21 20:45 Warszawa (WAW)
2018-06-22 00:50 Stavanger (SVG)
1
DY 1021
2018-06-21 20:45 Warszawa (WAW)
2018-06-21 22:40 Oslo (OSL)
DY
2
DY 552
2018-06-22 00:00 Oslo (OSL)
2018-06-22 00:50 Stavanger (SVG)
DY
Przylot
Czas podróży: 6h 5m / 1 przesiadka
2018-06-28 10:50 Stavanger (SVG)
2018-06-28 17:55 Warszawa (WAW)
1
W6 1222
2018-06-28 10:50 Stavanger (SVG)
2018-06-28 12:55 Katowice (KTW)
W6
2
LO 3884
2018-06-28 16:00 Katowice (KTW)
2018-06-28 16:55 Warszawa (WAW)
LO
Oferta 4
Cena: 920 PLN
Porównaj ceny lotów z innych miast

Fatal error: Uncaught SoapFault exception: [SOAP-ENV:Server] Function 'EskyGet' doesn't exist in /var/www/virtual/stavanger.com.pl/htdocs/warszawa/index.php:463 Stack trace: #0 /var/www/virtual/stavanger.com.pl/htdocs/warszawa/index.php(463): SoapClient->__call('EskyGet', Array) #1 /var/www/virtual/stavanger.com.pl/htdocs/warszawa/index.php(463): SoapClient->EskyGet('kolin', 'bleble', Array) #2 {main} thrown in /var/www/virtual/stavanger.com.pl/htdocs/warszawa/index.php on line 463